На ринку тимчасових конструкцій для проживання у них людей побутівкам немає конкуренції. Це сучасні приміщення з усім необхідним усередині, а також надійний захист робітників від нещасних випадків: зовнішній каркас із міцного металу. Будівельні компанії та приватні особи, хто бажає придбати мобільне житло, користуються побутівками з нульових років – відгуки виключно позитивні від їх застосування.

Переваги побутівок

  1. Переобладнання побутівок з морських контейнерів знижує собівартість продукції на ринку тимчасового житла.
  2. Містка та практична житлова площа для одночасного перебування всередині кількох людей.
  3. Інтер'єр виготовляється за запитом замовника відповідно до вимог, що висуваються: безпеки, оснащення, способів підведення комунікацій.
  4. Декілька побутів встановлених один на одного економлять місце на об'єкті, що дозволяє зводити багаторівневе житло, офіси.
  5. Утеплення стін, а також встановлення обігрівачів, дозволяє використовувати конструкції цілий рік.

Очевидних недоліків побутівки не мають, але є кілька особливостей їх використання:

  • транспортування передбачає перевезення конструкцій у зібраному вигляді;
  • побутовки обмежені у житловій площі, адже переобладнаються з морських контейнерів стандартних розмірів;
  • Зовнішній вигляд специфічний за рахунок суцільного металевого полотна.

Чому варто орендувати побутівку для свого проекту

Універсальність таких приміщень не можна недооцінювати. Виробничі лінії дозволяють замовлятись під свої потреби індивідуальні проекти: прорабські, будівельні, столові, душові, складські, офісні, пост охорони та інші. Очевидним ставатиме лише питання в ціні, яка також варіюється від моделі. Однак у більшості випадків замовники знаходять компроміс у вартість та практичності побутівок.

Купувати чи орендувати побутівку залежить від термінів її експлуатації. Але сам факт можливості використовувати приміщення на орендній основі вже заощаджує кошти. Рекомендується ознайомитися з усіма моделями побутівок на нашому сайті, щоб зорієнтуватися за ціною, модифікацією, габаритами.