Оренда контейнера
у Києві

    <
  • Продаж

  • Доставка

  • Обслуговування

Оренда контейнерів

Контейнер 3 фути
Контейнер 3 фути

Докладніше
Контейнер 5 футів
Контейнер 5 футів

Докладніше
Контейнер 10 футів
Контейнер 10 футів

Докладніше
Контейнер 20 футів
Контейнер 20 футів

Докладніше
Контейнер 40 футів
Контейнер 40 футів

Докладніше

НАШІ УМОВИ ОРЕНДИ КОНТЕЙНЕРІВ З ДОСТАВКОЮ

Єдиною умовою залишається ваша довіра нашим фахівцям. Оператори готові прийняти замовлення на оренду або купівлю прямо зараз, і за годину ми доставимо контейнер на об'єкт.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

1500

Юридичних клієнтів

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

680

Фізичних клієнтів

Як виглядають контейнери від ОрганікБуд

Блог
Побутівки для душових

Побутівки для душових

В якості альтернативи звичайним житловим або офісним побутівкам пропонуємо розглянути варіант із душовими кабінами

...

Сфера застосування побутівок

Сфера застосування побутівок

Саме будівельники потребують створення невеликого автономного містечка, де потрібно оптимізувати час максимально ефективно в плані

...

Переваги побутівок

Переваги побутівок

Це сучасні приміщення з усім необхідним усередині, а також що забезпечують надійний захист робітників від

...

Відповіді на запитання

Морські контейнери – найпрактичніший спосіб доставки вантажів та зберігання в них товарів. Ідеальна форма квадрата чи прямокутника дозволяє використовувати простір максимально ефективно з високим рівнем безпеки. Повністю металевий каркас забезпечує високу міцність усієї конструкції з можливістю транспортування різними способами між місцями перевезення. Стаціонарний кран або кран на платформі автомобіля з легкістю виконує вантажно-розвантажувальні роботи за лічені хвилини.

Чому оренда контейнерів вигідна

  1. Не потрібно турбуватися за місце розташування контейнерів.
  2. Виконується своєчасне обслуговування та фарбування каркаса
  3. Доставка відбувається автомобілем орендодавця.
  4. Є страховка на всі випадки життя.

Наша компанія найкраща на ринку, якщо справа стосується оренди контейнерів

Компанія «ОрганікБуд» має широкий асортимент та вигідні ціни. В наявності морські контейнери різних розмірів і форм. Основні габарити:

Це дає можливість орендарю обрати найкращий варіант для себе. Немає потреби переплачувати за зайві фути, витрачаючи додаткові кошти. Ви можете замовити контейнер будь-яких розмірів чи провести заміну. 

Універсальні морські контейнери

Основні переваги контейнерів у їх надійності та практичності. Конструкції можуть використовуватися окремо або формувати цільну форму збільшення корисної площі. При цьому простір на вашому об'єкті заощаджується шляхом встановлення контейнерів один на одного у висоту. Надійні кріплення дозволяють використовувати конструкцію будь-якими способами без ризику обвалення. Ось чому сьогодні є варіанти створення житлоплощаді: побутівки, прорабські, лазні, офіси на виїзді.

Замовте оренду контейнерів у Києві прямо зараз від «ОрганікБуд»

Незалежно від цілей оренди морських контейнерів, ми рекомендуємо для початку отримати консультацію у нашого менеджера. Вам нададуть повну інформацію щодо ціни, термінів оренди, часу доставки. Наявність власного автопарку повністю знімає з орендаря складності з трансфером та розвантаженням контейнерів.

Оплата провадиться будь-яким зручним способом, який буде вигідний клієнту. Мінімальний термін оренди від 1 місяця. Не варто відкладати дзвінок у «ОрганікБуд» для оформлення замовлення. Ринок вантажоперевезень розвивається та стрімко росте, що обумовлює високий попит. Ми також не стоїмо на місці та підлаштовуємось під запити замовників. Залишайте заявку та отримайте у своє розпорядження морські контейнери за вигідною ціною від провідних виробників Європи. Якістю та рівнем обслуговування залишитеся задоволені.