Як альтернативу звичайним житловим або офісним побутівкам пропонуємо розглянути варіант із душовими кабінами. Незалежно від сфери діяльності персоналу вашої компанії на виїзді неможливо залишатися охайно без регулярного прийому душу. Завдяки габаритам морських контейнерів усередині розміщується кілька кабін, раковин, туалетів. Так виходить надати робітникам можливість стежити за своєю гігієною у комфортних апартаментах, а не як доведеться у польових умовах.

Що всередині побутівок для душу

  1. Одинарні душові кабіни, що дозволяє декільком робітникам одночасно упорядковуватися.
  2. Раковини та туалети встановлюються за бажанням замовника.
  3. Кахель, плитка та інші водонепроникні матеріали також підбираються індивідуально.
  4. Шафки для зберігання речей особистої гігієни.
  5. Тримачі для рушників, туалетного паперу, вішалки.

Побутівки для душу вважаються окремою опцією

Не завжди побутовки для душу надані на сайті виробника. Це обумовлено низьким попитом таких моделей вагончиків. Однак їх купівля та оренда можлива після розмови з менеджером для початку виробництва потрібного вам варіанта. Переобладнуються під такі цілі звичайні морські контейнери як для будівельних або офісних побутівок.

Особливості використання

Багато виробників не підходять з усією серйозністю до підведення та відведення від побутівки комунікацій. Хоча в даному випадку ми говоримо про вирішальний момент щодо практичності. Щоб приміщення можна було використовувати для прийому душу, потрібно прокладати водоводи та водовідведення під правильним кутом. Відсутність центральних систем із професійним тиском усередині накладає потребу у встановленні додаткового обладнання. Можна обійтися зливами та постачанням води з бака на даху, але тут знову виникає необхідність у побутівках з правильним розташуванням вхідних отворів.

Для використання побутівок для душу в зимовий період потрібна теплоізоляція стін, систем водопостачання, резервуарів для зберігання води. Хоча цей нюанс заздалегідь промовляється менеджером при оформленні замовлення. Переобладнання з будівельних вагончиків або виконання проекту під ключ із нуля не має особливого значення – виробничі потужності готові виконати замовлення будь-якої складності. Ціна не дуже відрізняється від інших варіантів побутівок, тому є сенс задуматися про таке придбання для свого об'єкта.