МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф1
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф1

Докладніше
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф2
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф2

Докладніше
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф2
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф2

Докладніше
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф3
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ Ф3

Докладніше
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ C2
МОБІЛЬНЕ ОГРОДЖЕННЯ C2

Докладніше
ОГОРОЖДЕННЯ БАР'ЄР
ОГОРОЖДЕННЯ БАР'ЄР

Докладніше

УМОВИ ОРЕНДИ МОБІЛЬНИХ ЗАБОРІВ

Єдиною умовою залишається ваша довіра нашим фахівцям. Оператори готові прийняти замовлення на оренду прямо зараз, і за годину ми доставимо та почнемо встановлювати мобільні огорожі на об'єкті.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

1500

Юридичних клієнтів

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

680

Фізичних клієнтів

Як виглядають тимчасові огорожі від ОрганікБуд

Відповіді на запитання

Пропонуємо оренду мобільних огороджень у Києві

Будівельні об'єкти в першу чергу потребують безпеки всіх людей, залучених у роботах. Існує багато способів знизити та виключити ймовірність нещасних випадків, одним із найочевидніших є оренда огорожі. Упорядкувати рух будівельників допоможуть обмежувальні бар'єри, які зможуть захистити людину від місць, де рівень небезпеки перевищує норму.

Наша оренда огорож найкраща у Києві

Варто зазначити, що орендні огорожі для заходів та будмайданчиків мають бути надійними за своєю конструкцією. Сьогодні існує маса різновидів моделей, які відрізняються по висоті, ширині, довжині та способу кріплення між собою. Недостатньо просто встановити орендовані мобільні огорожі в місцях із високим ступенем небезпеки, бо у процесі експлуатації вони можуть перестати виконувати свою роль через конструктивні дефекти. Наші моделі від перевірених виробників, які пропонують свої послуги на майданчиках Європи та Америки.

Чому саме прокат огорож, а не їх покупка?

Недоцільним вважатимуться покупки будь-яких видів обмежувачів. З урахуванням їх тимчасового використання більшу частину періоду даний товар буде просто значитися на балансі, а також потребувати місця зберігання, що передбачає плату за склад. Набагато вигідніший прокат огорож на потрібний період. Ціна при цьому залишається доступною для будь-якого клієнта цілий рік.

Основні переваги орендних металевих огорож

  1. Немає потреби шукати місце для їх зберігання.
  2. Обслуговування конструкцій проводитиметься за рахунок орендодавця.
  3. Можна вибрати потрібну модель із представлених товарів на ринку.
  4. Оренда мобільних дорожніх огорож дозволяє не турбуватися за їх збереження.

Установка проводиться під наглядом фахівця, що виключає будь-які помилки. Тому обмежувач гарантовано простоїть весь термін служби на вашому заході чи будівельному об'єкті.

Будівельні огородження – це наш профіль послуг

Орендовані огорожі для будівельних майданчиків можна вважати найефективнішим та недорогим способом зменшити кількість травм на робочих місцях. При цьому замовнику необов'язково особисто перевіряти хід проведення монтажних робіт самих обмежувачів, бо за справу беруться фахівці нашої компанії. Надійність забезпечується шляхом грамотного планування місць встановлення та їх використання у перспективі.

Замовте оренду мобільних огорож з металу прямо зараз, незалежно від кількості потрібних вам секцій. Наша компанія співпрацює з усіма формами бізнесу, тому кожен клієнт отримує у прокат європейський формат металевих огорож: для заходів, будмайданчиків, об'єктів на реставрації тощо. Один дзвінок чи заявка позбавить вас від непотрібних ризиків!